web tasarım örnekleri

Web Tasarım Örnekleri

Web tasarımında, moda endüstrisi gibi, her geçen gün daha yeni trendler ortaya çıkmaktadır. Teknoloji alanı gelişiyor ve hemen hemen her gün küçük elemanlar ve fikirler web sitesi tasarımında düşünülüp yaratılıyor ve daha sonra arka arkaya birçok mevsim için bir eğilim haline geliyor. Yeni Yıl tatilleri civarındayken, gelecek yıl için web tasarımındaki moda trendleri hakkında konuşmaya değer.

Web Tasarımının Ana Eğilimleri

Adaptasyon ve basitlik kalır. Her şey web tasarımı ve grafiklerde de popülerdir. Web Tasarım Örnekleri sorusuna yanıt veren web ajansımız, İnternet kaynağını ziyaretçiler için daha çekici kılan şeydir. Site şirketin yüzüdür, bu nedenle müşteri için uygun olmalıdır. Sitenizdeki metin bir yığın halinde "birleşmiyor" ve bölümler üst üste binmiyorsa, kaynağın katılımıyla ilgili hiçbir şüpheniz yoktur. Basitlik kullanım kolaylığı ile ifade edilmelidir (okunabilirlik, tuşların uygun şekilde düzenlenmesi).
Sayfada "tıka basmayın" tüm olası animasyonlar, resimler, sanatsal renkler kullanmayın. Arka plan üzerinde dikkat çeken, sonsuza dek “zıplama” düğmeleri olmayan hafif bir grafik çizime sahip olmak daha iyidir. İlginç bir çözüm şeffaflıktır.. Saydam ikonlar, altında arka planın görülebildiği saydam bloklar - bu bölgeyi aşırı yüklemez, görsel olarak daha ilginç hale getirir. 3D efekti hakkında unutma. Küçük hacimli detaylar sitenizi diğerlerinden ayıracak ve ziyaretçinin "yapacağı" sayfada gerekli aksanları koyacaktır. Ama hepsi bu kadar değil!

Sitenizi yeniden tasarlayın!

Sitenizin yeniden tasarlanması gerektiğini nasıl anlarsınız? Web Tasarım Örnekleri hakkında Belirlenmesi gereken birkaç nokta var.

İlk olarak, kullanıcı web sitesinde oyalanmak değil. Herhangi bir şirketin web sitesinin asıl görevi, hizmetlerinin reklamını yapmak, mal satmak ve müşteriyi bilgilendirmektir ve bir kullanıcı bir kaynağa dayanmazsa ne anlayabilir? Bu sebeple birlikte müşterilerinizi kaçırabilirsiniz.

İkincisi, site arama motorlarında ilerlemiyor. Yine karlar düşüyor, çünkü müşteriler sizleri ararken göremiyorlar. Yani, sadece bir yeniden tasarım değil, aynı zamanda SEO optimizasyonuna da ihtiyacımız var.

Üçüncü, kullanıcının sitede gezinmesi zordur. Bu yüzden kaynağın navigasyonu kafa karıştırıcı veya karmaşık olmamalıdır. Bu müşterileri korkutuyor. “Sezgisel” düğme düzenini kullanın. Gerekli tüm bilgiler (hizmetler, fiyat listeleri, rehber) başlangıcına yakın olmalıdır.

Dördüncüsü, sitenin içeriği ve tasarımı modası geçmiş. Burada her şey açık, hiç kimse ciddiye almayacak bir düzeyde olmamalıdır.

Beşinci olarak, şirketin adı ve logosu akılda kalıcı olmalıdır.

Web Tasarım Örnekleri makalemizde tüm yeni trendlerin medya, yeni teknolojiler ve hatta moda endüstrisi tarafından dikte edildiğini bilmek önemlidir. Herhangi bir eğilimin yaşam döngüsünün 2-3 yıldan fazla olmadığı, sonraki yıllarda daha fazla yeni fikir ve çözümlerle destekleneceği anlaşılmalıdır. Yani her şeyi önceden düşün, zamana ayak uydurmayı unutma!