Ve bunu sürdürmek için markalaşmanızı sağlıyoruz.

Büyümeyi ateşleyen web tasarımlar üretiyoruz.

Alys WEB, Bilgi Teknolojileri günümüzün iş gereksinimleri arasındaki boşluğu kapatmak için kuruldu. Web geliştirme ve web tasarımı alanındaki 10 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde, imkansızı başarıyoruz.

Alys WEB, Türkiyede ki hem büyük hem de küçük ölçekli şirketlere kendi sektörlerinde zirvede olmalarına yardımcı oluyor. 'Uygulaması kolay' ve yenilikçi çözümler sunma konusundaki bilgi ve uzmanlığımız sayesinde tüm müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Misyonumuz

Alys WEB, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetlerin bulunmasının zor olduğu Türkiyede ki işletme sahiplerine en iyi ve uygun fiyatlı web uygulaması geliştirme hizmetleri sunmak gibi bir misyona sahiptir. En büyük misyonumuz, müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek önceliğimiz olduğu için müşterilerimize nihai memnuniyetini sağlamak için yüksek kaliteli hizmetler sunmaktır.

Misyonumuz
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Alys WEB, ödüllü kullanıcı deneyimi ekibimiz tarafından geliştirilen 1-3 özel grafik kullanıcı arabirimi (GUI) sunmaktadır. Tasarımcılar, müşterinin logosundan, renk paletinden, misyonundan, vizyonundan ve yaratıcı kısa metinden, araştırmalardan, toplantılardan ve yıllarca süren endüstri deneyiminden ilham alır.