Web Tasarım

Web Tasarım, evrensel çevrimiçi pazardaki hayati kimliğinizdir. Alys WEB, güçlü izlenimler ve toplam kullanım kolaylığı için hayal gücü, işlevsellik ve teknolojik bilgi birikimi içeren web tasarımıyla güçlü İnternet varlığınızı sağlar.

Web tasarım geleceği karmaşıktır ve müşterilerimiz bunu basitleştirmelerine yardımcı olmak için bize güvenirler. Modern markalar ve otantik ilişkiler oluşturan kurumsal web siteleri tasarlıyoruz.

Açık marka hedeflerini ve bu hedeflere ulaşmanın kesin yollarını detaylandıran güçlü bir web tasarım oluşturuyoruz.

Web Tasarım
AW

Web Tasarım Sürecimiz

Web Tasarım Keşif

Keşif

Projenin kapsamını tanımlamak ve müşterinin vizyonunu ve hedeflerini keşfetmek için her müşteriyle işbirliği yapıyoruz. Daha sonra, kullanıcı deneyimi (UX) tasarım ekibine ek bilgi sunmak için müşteri ile bir proje üzerinde sunum yapıyoruz. Kullanıcı kişileri, kitle, iş akışı, bilgi mimarisi ve gezinti yapısı analizi ile ilgili bir kullanılabilirlik incelemesi, keşif sürecimizin bir parçasıdır.

Özel Arayüz Tasarımı

Alys WEB, ödüllü kullanıcı deneyimi ekibimiz tarafından geliştirilen 1-3 özel grafik kullanıcı arabirimi (GUI) sunmaktadır. Tasarımcılar, müşterinin logosundan, renk paletinden, misyonundan, vizyonundan ve yaratıcı kısa metinden, araştırmalardan, toplantılardan ve yıllarca süren endüstri deneyiminden ilham alır.

Özel Web Tasarım
Web Geliştirme

Web Geliştirme / İçerik Entegrasyonu

Kullanıcı arayüzü onaylandıktan sonra, Alys WEB ilk geliştirme tekniklerini kullanarak özel duyarlı web sitesi oluşturmaya başlar. Müşteri veya profesyonel metin yazarımız tarafından sağlanan içerik daha sonra web sitesine entegre edilir. Şu anda jQuery animasyonu, açılır menüler, etkileşimli fotoğraf galerileri ve daha fazlası dahil olmak üzere ek işlevler ve özelleştirmeler uygulanır. Bu işlemin sonunda gözden geçirilmek üzere müşteriye tamamen işlevsel bir demo gönderilir.

Site Geliştirmeleri ve Beta Testi

Alys WEB, içerik düzeninde ve site yapısında iyileştirmeler yapmak için müşteri ile yakın bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Ayrıca, tüm işlevlerin yüksek performans seviyemizi karşıladığından emin olmak için bu aşamada kapsamlı beta testi ve düzenlemesi yapmaktayız.

Web sitesi geliştirme
Websitesi Sunumu

Son İnceleme ve Web Sitesi Sunumu

Müşteri son incelemeyi tamamlar ve web sitesini herkese açık olarak kullanıma sunulması için onaylar. Alys WEB, üst sıralarda yer almak için en son arama motoru optimizasyon tekniklerini kullanır.

Web Tasarım Ajansı

Kullanıcı deneyimi bir tasarım yeteneğinden daha fazlasıdır; veri odaklı öngörüler, kitle davranışı, marka ve kullanıcı hedefleri, teknoloji ve yaratıcı vizyonu bir araya getiren stratejik bir tekliftir.

UX / UI'nin geleceği karmaşıktır ve müşterilerimiz bunu basitleştirmelerine yardımcı olmak için bize güvenirler. Web tasarım ajansı olarak modern markalar ve otantik ilişkiler oluşturan kurumsal web siteleri tasarlıyoruz.

UX yaklaşımımız bu prensibe dayanmaktadır. İnsanların bir marka ve kitlesi arasındaki en güçlü bağlantılardan hoşlandıkları deneyimler. İşlemimiz her zaman kullanıcılarımızla başlar. Web tasarım ajansı Alys WEB olarak biz, daha derin alaka ve daha fazla değer sunarken şaşırtan ve zevk alan web tasarım üretiyoruz.

Açık marka hedeflerini ve bu hedeflere ulaşmanın kesin yollarını detaylandıran güçlü bir strateji temelinde oluşturuyoruz. Yaratıcı başarı tesadüf değil. Bu, basitleştiren ve açıklığa kavuşturan araştırma, planlama ve ileri görüşlü stratejinin ürünüdür.