Kurumsal SEO

Pazarlama olmadan bir web sitesinin amacı nedir? Dijital pazarlamanın temeli Kurumsal SEO ve web analitiğidir, bu yüzden her siteyi temel bilgilerle geliştiriyoruz ve müşterilerimizin optimize etmelerine ve öğrenmelerine yardımcı olacak hizmetler sunuyoruz.

Web tasarımcılar çok sık kullanılan, ancak reklamlarının zor olduğu siteler oluşturur. Başlangıçta temel dijital pazarlama parçalarına saldırarak müşterilerimizi başarıya hazırlamayı tercih ediyoruz. Her Alys WEB web sitesi, sunumdan önce özelleştirilmiş bir Google Analytics ve Kurumsal SEO kurulumu uygulaması ile birlikte gelir.

Kurumsal SEO

Bu ne anlama geliyor? Bu, sitede bir Google Analytics kodunu eklediğimiz ve toplanacak verileri bırakmadığımız anlamına gelir. Bunun yerine, en önemli verileri toplamanıza yardımcı olacak özel filtreler ve etkinlik izleme işleminizi yapılandırıyoruz. Ayrıca organik arama için nasıl optimizasyon yapılacağı konusunda siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Tasarım aşamasında sizinle anahtar kelime stratejisi üzerinde çalışıyoruz ve geliştirme sırasında web sitesine yerleştiriyoruz.

Elbette sunum, bir markanın yolculuğunun sadece başlangıcıdır. Kurumsal SEO, özellikle yeni markalar için zaman alır ve genellikle bir web sitesinin sunumundan birkaç ay sonra optimize etmeye devam ederiz. Bu hizmet, uygulamalı teknik ve içerik değişiklikleri, düzenli raporlama, analiz ve özelleştirilmiş önerilerle birlikte gelir.

AW

SEO Hizmetlerimiz

Türkiye’de saygın bir dijital pazarlama ajansı olarak, müşterilerimize çevrimiçi ürün ve hizmetleri aramayı seven milyonlarca tüketiciye görünür hale getirerek çevrimiçi varlıklarına hayat getirmelerine yardımcı oluyoruz. SEO hizmetlerimizin önemli bileşenlerinden bazıları şunlardır:

Seo Denetimi

Seo Denetimi

SEO uzmanlarımız, trafiğe genel bakış, SERP'lerin görünümü, içeriği, yapısal kodlama, navigasyon ve diğer teknik faktörler dahil olmak üzere tüm önemli alanlarda mevcut sitenizin arama motoru dostu olup olmadığını belirlemek için kapsamlı bir analiz yapar. İlk SEO denetimi, ulaşmamızı istediğiniz net talimatlar ve hedeflerle kapsamlı ve uzun vadeli bir strateji oluşturmamıza yardımcı olur.

Anahtar Kelime Araştırması

Potansiyel müşterileriniz sunduğunuz ürünleri ve hizmetleri bulmak için hangi arama terimlerini kullanabilir? Anahtar kelime araştırması, bu soruyu yanıtlamamıza ve sitenizi önemli arama terimleri için optimize etmemize yardımcı olur. Anahtar kelime araştırmasıyla, sizi bulmak için belirli arama terimlerini kullanan ziyaretçilere hitap ederken mesajınızı mükemmel bir şekilde hedefleyen içerikler oluştururuz.

Anahtar Kelime Araştırması
Sayfa İçi Optimizasyon

Sayfa İçi Optimizasyon

Sayfa içi optimizasyon, sitenizdeki sayfaları tek tek optimize etmemize izin veren temel ancak önemli bir SEO uygulamasıdır. Sayfa içi optimizasyon söz konusu olduğunda web içeriği çok önemli bir rol oynar. SEO uzmanlarımız, sitenizdeki web kopyasını ve diğer sayfa içi öğeleri etkin bir şekilde optimize etmek için içerik stratejistlerimizle yakın bir şekilde çalışır.

Sayfa Dışı Optimizasyon

SEO uzmanlarımız, sayfa dışı optimizasyonu, içeriğin, ilişkilerin ve bağlantıların gücünü kullanarak işletmenizin çevrimiçi ve çevrimdışı ayak izini optimize etme süreci olarak kullanır. Amaç, potansiyel müşterileriniz ve arama motoru tarayıcılarınız için en uygun deneyimi sağlamaktır. Sayfa dışı optimizasyon, web trafiğinizi, dönüşüm oranınızı ve arama sıralamalarınızı artırmanıza yardımcı olur.

Sayfa Dışı Optimizasyon
İçerik Oluşturma ve Pazarlama

İçerik Oluşturma ve Pazarlama

Çevrimiçi varlığınızın geleceği büyük ölçüde içeriğinizin kalitesine bağlıdır. Bunu akılda tutarak, bir dizi SEO hedefine ulaşmada orijinal, ikna edici ve yüksek kaliteli içerik oluşturuyoruz. İçerik ekibimiz, itibarınızı birden fazla dijital kanalda oluşturmak için son derece ilgi çekici web kopyaları, makaleler, bloglar, basın bültenleri ve diğer içerik formları oluşturur.

Link Oluşturma

Bağlantı kurma, SEO uygulamalarımızın temel bileşenlerinden biridir. Doğal ve yüksek değerli bağlantılar oluşturuyoruz. Rakiplerinizinkinden daha yüksek bir sıralama için sitenizin ihtiyaç duyduğu bağlantı suyunu üretiyoruz. Dijital ajansınız olarak işinizin dijital dünyada itibarı ve otoritesi bizim için önemlidir.

Link Oluşturma
Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dijital pazarlama ve etkinliği söz konusu olduğunda dönüşüm her şeydir. Alys WEB'deki pazarlamacılar ve SEO uzmanlarından oluşan ekip, başarılarını dönüşümler veya kaç müşterinin sadık müşterilere dönüştürüldüğü açısından ölçüyor. Potansiyel müşterilerinizi alıcının yolculuğu boyunca nasıl besleyeceğinizi, ürün ve hizmetlerinizi satın almalarını nasıl sağlayacağımızı biliyoruz.

Yerel Arama Optimizasyonu

Mobil kullanıcıların% 90'ından fazlası cep telefonlarıyla ilgili yerel bilgileri arar ve asıl amaç bir işletmeyi ziyaret etmek veya aramaktır. Yerel müşterilerin işletmenizi kolayca bulabilmesi için web sitenizin yerel aramalarda optimize edilmesi gerekir. Sitenizin yerel arama için tamamen optimize edildiğinden ve sağladığınız aynı hizmetten sonra yerel bir müşteriyi asla kaçırmamanızdan emin oluruz.

Yerel Arama Optimizasyonu

Neden Alys WEB'i Tercih Etmelisiniz?

  1. Uzun vadeli başarı
  2. Yüksek hedeflenmiş trafik
  3. Daha yüksek dönüşüm oranı
  4. İtibar yönetimi
  5. Beyaz şapka SEO uygulamaları
  6. Devam eden kaliteli içerik
  7. Şeffaf raporlama
  8. Ücretsiz danışmanlık

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Araştırmacılar internette ürün ve hizmetlerinizi aradığında, web sitenizin SERP'lerin (Arama Motoru Sonuç Sayfaları) üstünde görünmesi gerekir. Kurumsal seo danışmanlığı Sitenizin çevrimiçi olarak gösterilmesini artıracak ve sitenize çok sayıda hedeflenmiş trafik çekmenize yardımcı olarak gelirinizde bir artışa yol açacaktır. Bizim işimiz, rekabette önde olabilmeniz için önemli anahtar kelimelerinizi en üstte sıralamaktır.

Her gün milyarlarca Google araması yapılıyor. Hedef kitleniz sağladığınız ürün ve hizmetleri bulmak için arama yaptığında işletmeniz SERP'lerde en üstte mi görünüyor? Değilse, işletme web sitenizin çok az kullanımı vardır.

Müşterilerimizin web sitelerinin, yüksek alakalı anahtar kelimeler için tüm büyük arama motorlarının üst sayfasında yer almasına yardımcı olan arama motoru optimizasyonuna yönelik iyi yapılandırılmış ve sonuç odaklı bir yaklaşım izliyoruz.

Kurumsal seo danışmanlığı hizmetlerimizin, işletmenizin kalitesini ve internetteki varlığını nasıl iyileştirebileceğini görün.